Payday Loans

Par mums

SIA Tehnobonuss pirmsākumi datējas ar 1997. gadu, kad tika reģistrēts uzņēmums SIA Retroniks un partneris – viena no pirmajām Latvijas firmām, kas specializējās mājas elektronikas un tehnikas tirdzniecībā par pazeminātām cenām. 2008. gadā uzņēmums tika reorganizēts un nomainīja nosaukumu uz Tehnobonuss.
Pēc vairākiem veiksmīgas darbības gadiem uzņēmums palielināja produktu klāstu un šobrīd piedāvā dažādas preces mājai un ģimenei – sākot ar traukiem un beidzot ar modernām elektroprecēm.
SIA Tehnobonuss Vācijas partneriem tika panākta beztermiņa vienošanās par nerealizēto preču piegādi. Pateicoties šai sadarbībai, Latvijā tiek pārdotas preces no Vācijas, Lielbritānijas un Francijas. Tāpat uzņēmumam ir partneri Nīderlandē.
SIA Tehnobonuss veikalos un interneta katalogā Jūs atradīsiet kvalitatīvas, pasaulē slavenu zīmolu preces – LG, SONY, SAMSUNG, TOSHIBA, PHILIPS, DAEWOO, AEG@ Electrolux, BRAUN, BOSCH, DYSON, WMF, LE CREUSET, , BRABANTIA, BODUM, Joseph Joseph u.c.
Tehnobonuss piedāvā preces par pazeminātām cenām. Mūsu devīze ir „Cena krīt, vērtība paliek!”
Šajā portālā ir izvietots Tehnobonuss preču katalogs, kurā ir iespējams rezervēt konkrētu preci, lai pēc tam 24 h laikā atbrauktu pēc preces uz mūsu veikalu. Rīga strādā viens Tehnobonuss veikals: Duntes ielā 11/2.
Tāpat uzņēmums piedāvā arī elektrotehnikas remonta pakalpojumus.

 

SIA “ Tehnobonuss”
Jurid.adrese Rīga, Jūrmalas g. 37A-8
Reg. Nr. 40003998563
Banka: A/S "Swedbank"

Rezervēšana

Pagaidām šeit nekas nav.

Tagad mājaslapā

37 Pircēji 

Veikala adrese

Рига, ул. Дантеса 11/2

Rīga, Duntes iela 11/2

Telefoni

673 777 16
296 12 622

 

 

 

pvc logi Rīgā

pvc logi Rīgā