Par produktiem

Veikals Tehnobonus piedāvā kvalitatīvus produktus no eiropas internet- veikaliem, kuri dažādu iemeslu deļ nav izpārdoti vai arī klienti atgriezuši veikalā. Visizplatītākais iemesls atgriešanai – bilde neatbilsts reālām produktam (krāsa, izmērs, svars u.t.t.), kā arī nenozīmīgie vizuālie defekti (mikroskrāpējumi, buktes vai bojāts pats iepakojums).

Vai var iegādāties mūsu produktu internetā?
Nē. Mēs nepiedāvājam internet-veikala pakalpojumus (nepārdodam attālināti un nepiegādājām produktus), bet mūsu mājas lapā nodaļā „Produktu katalogs”Jūs varat rezervēt produktu uz 24 stundām (1 darba diena). Produktu apmaksu var veikt tikai uz vietas veikalā.

Kā rezervēt Jūsu izvēlēto preci?
Lai rezervētu produktu jums tas jāizvēlās Produktu katalogā, uzspiediet pogu „Rezervēt”. Reģistrācijas forma nepieciešams atzīmēt e-pastas adresi, Vārdu un telefona numuru. Produkts rezervējās uz 24 stundām (1 darba dienu).

Vai jāveic priekšapmaksa, kad rezervējāt produktu mājas lapā?
Nē, priekšapmaksa nav jāveic. Tikai atcereties, ka rezervācija ir spēkā 24 stundas (1 darba diena). Ja ir nepieciešama rezervācijas pagarināšana, lūdzam sazināties pa telefonu 67377716.

Par produktu kategorijām

B kategorijas produkti: jaunie, oriģinālā iepakojumā, atvērti izmēģināšanai, testēšanai un vizuālai pārbaudei vai demonstrācijas (vitrīnas) modeļi. Saskaņā ar Eiropas Savienības noteikumiem šādus produktus nevar pārdot vienlīdzīgi ar jauniem produktiem (outlet- produkti).

B- kategorijas produkti: jaunie produkti, iespējams, bez oriģinālā iepakojuma, bez rūpnīcas etiķetēm, ar nelieliem vizuāliem defektiem; demonstrācijas (vitrīnas) modeļi.

C kategorijas produkti: produkti ar lietošanas pazīmēm; iespējams, bez oriģinālā iepakojuma un rūpnīcas marķējuma. Piemēroti estētiskai un praktiskai lietošanai!